Auta ciężarowe oraz części zamienne do nich

przez | 5 lipca 2022
Niezwykle udanym, powszechnie wykorzystywanym systemem do transportu towarów jest kontener. Coraz to szersze zastosowanie kontenerów w transporcie wywołuje przyrost zapotrzebowania na specjalistyczne pojazdy do ich transportu są to przede wszystkim wielozadaniowe naczepy podkontenerowe. Ich dobra konstrukcja, duża jakość, również różne możliwości wykorzystania zaświadczają o ich rzetelności i opłacalności.

Ciężarówka, tir

Autor: Barry Lewis
Źródło: http://www.flickr.com

Firmy zajmujące się produkcją naczep posiadają w swojej ofercie różne wersje aut do przewozu kontenerów zarówno w rodzajach specjalizowanych, przeznaczonych do transportu kontenerów wskazanego rodzaju, jak i wszechstronnych z wysuwem przednim, tylnym albo ruchomym wózkiem osiowym, na którym jest możliwość ulokować jakiekolwiek kontenery przeróżnych typów. Naczepy służą do przewożenia kontenerów drogą lądową.

Jeśli poszukujesz fascynujących informacji na omawiany temat, poczytaj także nas, a na pewno znajdziesz ciekawe fakty.

Występują w wersji stałej, także z rozsuwanym tyłem, lub czołem, dzięki czemu jest możliwość nimi przemieszczać kontenery wszelkiego rozmiaru. Użycie trzech pozycji rozsuwania naczepy jest rozstrzygnięciem umożliwiającym przewóz każdego rozmiaru kontenera, przy zachowaniu perfekcyjnego rozłożenia ciężaru między osiami i siodłem ciągnika, co powiększa wygodę i bezpieczeństwo jazdy. Kontenery mocowane są do konstrukcji naczepy za pomocą typowych zamków.strona internetowa patronoweKonstrukcja jest tak zaplanowana, ażeby mimo zastosowania wielu rozstrzygnięć ułatwiających jej obsługę i poszerzających jej możliwości obniżyć maksymalnie jej wagę. Naczepy podkontenerowe wyrabiane są w oparciu o najświeższe techniki produkcji i spełniają najwyższe normy w budowie naczep i w transporcie kontenerów.

TIR

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Zachowano przy tym ich najistotniejsze wartości, takie jak wielka funkcjonalność, łatwość obsługi, ułatwienie serwisowania i remontów rozstrzygające o niskich kosztach użytkowań. Najpowszechniejszą gałęzią przewozu jest transport samochodowy, druga co do skali sektor transportu pod względem liczby transportowanej masy towarowej. Najbardziej specyficzne dla owej gałęzi przewozu są transporty na bliskie i przeciętne odległości.Jakikolwiek pojazd systematycznie wymaga napraw, by dobrze spelniał swoje funkcje. Oryginalne Iveco części są w stanie ciągle utrzymywać optymalną sprawność pojazdu – Iveco części do pojazdu.