Łącz miłe z pożytecznym, jak choćby gubiąc kilogramy na wakacjach z jadłospisem Ewy Dąbrowskiej

przez | 26 lipca 2021
Wakacje okazują się dla większości osób okresem odpoczynku i relaksu. Nic nie przeszkadza jednak, żeby wczasy powiązać z pożytecznym aspektem i przy okazji zadbać o ciało oraz zdrowie. Dzisiaj bardzo dużo uwagi poświęca się zagadnieniu zdrowego żywienia, wiele osób usiłuje zrezygnować ze szkodliwych artykułów spożywczych na rzecz jarzyn, owoców i produktów naturalnych. Nierzadko równocześnie stara się pozbyć zbędnych kilogramów oraz poczuć młodziej i piękniej. Doskonałą opcją dla takich osób okażą się wczasy z dietą dr ewy dąbrowskiej.

Na czym polega taka dieta?

Ewa Dąbrowska utworzyła dietę, jaka za zadanie ma oczyszczenie organizmu z nagromadzonych toksyn i przywracanie jego wewnętrznej równowagi, aby mógł w naturalny sposób wyczuć zagrożenia tyczące postępujących chorób i chronić się przed nimi. Rzeczona dieta opiera się na dwóch odmiennych etapach, pierwszy z nich staje się właściwie głodówką, w czasie której organizm pożytkuje jako źródło energii zebrane złogi, uszkodzone komórki i tym podobne – przeczytaj na stronie. Przez to organizm utrzymuje odzyskaną równowagę, staje się lżejszy i bardziej czuły na różne objawy. Skutkiem ubocznym takiej diety okazuje się zrzucenie zbędnych kilogramów, ponieważ organizm spala również tkankę tłuszczową.

wypoczynek

Autor: Familjen Helsingborg
Źródło: http://www.flickr.com

To idealna alternatywa

Osoby, które często kiepsko się czują albo skarżą się na obniżoną odporność organizmu powinny decydować się na dietę, jaką stworzyła ewa dąbrowska wczasy z taką dietą są miłą alternatywą spędzania wolnych dni, bowiem niosą korzyści dla ciała oraz dla ducha. Teraz w licznych ośrodkach w Polsce można spotkać się z zastosowaniem diety dr Dąbrowskiej. Są one rozłożone po calutkiej Polsce, zatem bez kłopotu dopasujemy ośrodek do modelu spędzania wolnego czasu, jaki preferujemy. To dobra ewentualność także dla osób, które planują wakacje, ale boją się, że w ośrodku wypoczynkowym nie będą miały szans zdrowo się odżywiać. margaretka-swietokrzyska.pl/


Szukaj w sieci

W momencie, gdy planuje się pojechać na wczasy połączone z dietą dr Dąbrowskiej, warto poszukać wykazu ośrodków oferujacych tę dietę. Bez wątpienia bez problemu wyszukamy ją w internecie. W witrynie samej dr Dąbrowskiej można z kolei zapoznać się ze szczegółami diety i ustaleniami dotyczącymi głodówki, jak także spożywania danych produktów.

Zobacz też: