Parę podpowiedzi, jakie filmy warto obejrzeć mając wolny wieczór

przez | 3 listopada 2022
Często wieczorem mamy ochotę obejrzeć jakiś naprawdę dobry film albo serial. Przed kilkunastu laty realizacja tej zachcianki wiązała się z wyprawą do wypożyczalni kaset wideo. Tam człowiek stawał przed półkami wypełnionymi horrorami, thrillerami, komediami i romansami, a po zapoznaniu się z kilkoma krótkimi opisami z okładek filmów pożyczał ten, który wydawał mu się najbardziej interesujący. Naturalnie asortyment pozycji w wypożyczalni był dość skromny, co stanowiło spory problem dla prawdziwych kinomanów już o wiele lepiej. Zamiast robić sobie obowiązkowy spacer do wypożyczalni musimy tylko zalogować się do jednego z tak zwanych serwisów Video on Demand. Zatem jedynym problemem, który trzeba rozwiązać przed seansem jest decyzja, co będziemy oglądać. Poniżej znajduje się parę wskazówek, co warto obejrzeć w wolnej chwili.

Dla sympatyków seriali – Pamiętniki Wampirów
pamiętniki wampirów sezon 1

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Scenariusz tego znanego amerykańskiego serialu
powstał na podstawie powieści autorstwa L. J. Smith pod tym samym tytułem. Opowiada on dzieje Główni bohaterowie tracą rodziców w wyniku nieszczęśliwego wypadku, a jakiś czas później poznają ukrywającego swoje prawdziwe ja wampira. Powyższy skrót fabuły może się wydawać niezbyt zachęcający, ale dla każdego, kto chociaż na chwilę włączy Pamiętniki Wampirów sezon 1 na pewno nie będzie ostatnim – jak stary jest facet pełen uroku.
Dla miłośników filmów pełnometrażowych

Wszystkim entuzjastkom komedii romantycznych bez wątpienia spodoba się amerykańsko-kanadyjska produkcja pod tytułem Facet pełen uroku. Chociaż film zawitał do polskich niemal dziesięć lat temu, nie stracił nic ze swojego ówczesnego wdzięku.

Czy omawiany artykuł jest według Ciebie interesujący? Jeżeli tak, to wejdź też na pomocne opracowania (https://www.eccotravel.eu/p/armenia), które będą bardzo pomocne.

Oryginalny scenariusz i gwiazdorska obsada gwarantują, że dwie godziny spędzone przed telewizorem na pewno nie będą czasem straconym. Jest to naprawdę świetna propozycja na leniwy sobotni wieczór. Fanów mniej romantycznych komedii zachwycą dwa filmy zaliczające się do klasyki tego gatunku: Kac Vegas w Bangkoku oraz trochę zapomniany, ale wciąż tak samo zabawny polski film pod tytułem Kilerów Dwóch. Oba tytuły stanowią naprawdę udane sequele filmów, które biły rekordy popularności i zdobyły serca tysięcy kinomanów. Jeśli chcemy serdecznie pośmiać się przez dwie godziny przygody czterech przyjaciół w Tajlandii lub Jurka Kilera są tym najlepszym wyborem.