Z jakiego powodu właściwie zimowy wyjazd na narty do Polski to świetny pomysł?

przez | 15 września 2021
Czas zimowy to sezon narciarskiego szaleństwa. Żeby na jakiś czas oderwać się od codzienności i wykorzystać zimę warto wybrać się na narty oraz pozostałe dyscypliny sportowe w góry. Pytanie brzmi jednak, gdzie dokładnie pojechać?

Zakopane - Kasprowy Wierch

Autor: Oliver
Źródło: http://www.flickr.com
W modzie są wyjazdy do zagranicznych ośrodków narciarskich. Wszyscy upodobali sobie Francję, czy Włochy. Nie można jednakże zapomnieć, że w naszym kraju także są fantastyczne warunki do szusowania. Dlatego też, gdy zadasz sobie pytanie, gdzie na nart pojechać w tym sezonie, odpowiedź jest prosta – w jakie miejsce na narty. Do Polski! W myśl zasady „cudze chwalicie, swego nie znacie”. Wystarczy wklepać w wyszukiwarkę internetową hasło „narty zakopane”, żeby obejrzeć grafikę. Zdjęcia, które obejrzysz przekonają cię, że warunki jakie panują w polskich górach wcale nie są gorsze od tych za granicą. Dodatkowo wyjazd do Zakopanego, czy Białki Tatrzańskiej to nie tylko narty, to również możliwość poznania miejscowej kultury, obyczajów,mieszkańców i gastronomii. Kto z nas nie przepada za oscypkiem? Kto nie pojechałby na kulig?

szlaki turystyczne - Tatry

Autor: Lukas Plewnia
Źródło: http://www.flickr.com

Kto nie usiadłby przy kominku przy akompaniamencie góralskiego zespołu przygrywającego znane obecnym folkowe pieśni. Nie można zapomnieć również, że wyjazd do Polski wiąże się z płatnością polską walutą. Dzięki temu taki wyjazd wyniesie nas znacząco mniej, niż ten, który opłacimy w innej walucie. Jeżeli znudzi ci się narciarskie szaleństwo wtedy możesz wybrać się na termy, które w Polsce stają się coraz bardziej powszechne.

Gdy będziesz zdania, że opublikowane w tym artykule informacje są godne uwagi, zobacz ponadto szczegóły w linku noclegi w krośnie. Będą tam tak samo przydatne dane.

Ciepła kąpiel pod odśnieżonymi Tatrami to niesamowicie kusząca propozycja wypoczynku. W ten sposób twoje mięśnie wypoczną po ogromnym wysiłku, jakim są zjazdy na stoku, a Twój umysł odpręży się oglądając znakomite widoki.

Jeśli wciąż myślisz, gdzie na narty pojechać w tym roku to nie wahaj się zdecydować na polskie góry. Rewelacyjne krajobrazy,niskie koszty, ogromna ilość dodatkowych rozrywek poza narciarskich. To tylko jedne z wielu rzeczy, jakie zagwarantuje nam taki urlop. Nie czekaj, wpisz „narty zakopane” bądź też inne miejsce w Polsce, które cię interesuje i zobacz oferty, jakie są dostępne.