Zobacz jak można łatwo nagrać swoje akrobacje sportowe

przez | 26 maja 2022
Fascynaci uwieczniania ekstremalnych zdarzeń sportowych doczekali się asortymentu stworzonego wyjątkowo dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z zestawu Hero3 spełniają najwyższe kryterium użyteczności, a dzięki zaawansowanej technologii zadziwiają fantastyczną jakością filmów i zdjęć w różnych rozdzielczościach i w jakości znacznie przewyższającej obecny standard FullHD.

Kamera GoPro Hero3

Źródło: http://kamerynakask.pl/

Kamera GoPro Hero3 jest godną następczynią modelu Hero2. Posiada obiektyw złożony z 6 komponentów, w tym w soczewkę asferyczną, która w zestawieniu z możliwością opcjonalnego ustawienia pola widzenia kamery zapewnia operatorowi rejestrowanie filmów z wielu perspektyw i pod nietypowym kątem. GoPro Hero3 mimo wielu nowoczesnych funkcji jest mniejsza, lżejsza i efektywniejsza od poprzedniczki. Na rynku dostępna jest w trzech opcjach: White, Silver i Black Edition. Pojedynczy model ma wmontowany nowoczesny sensor CMOS, którego rozdzielczość to odpowiednio: 5Mpix, 11Mpix lub 12Mpix. Ponadto, sprzęt daje możliwość filmowania w jakości FullHD. Najdroższa z wersji – seria Black Edition urzeka funkcją nagrywania filmów o rozdzielczości 4K – produkt rejestruje dwukrotnie więcej szczegółów niż w teraz stosowanym standardzie FullHD – jak i efektem SlowMotion (nagrywanie w zwolnionym tempie) przy niskich rozdzielczościach.

Minikamery GoPro mogą się także pochwalić trwałą i wodoodporną obudową, która pozwala na filmowanie i robienie zdjęć nawet do 60 metrów pod wodą. Każda z nich ma umieszczone wygodne przyciski, które zadowolą fascynatów sportów zimowych, bo można je obsługiwać nawet w grubych rękawiczkach. Poza tym, sportowe kamery GoPro są skonstruowane tak, by do maksimum ograniczać szumy wiatru orazzagwarantować operatorowi niezrównaną jakość dźwięku.

Czym jeszcze odróżnia się seria Hero3 na tle poprzednich modeli GoPro? Z ciekawszych nowości należy powiedzieć o funkcji WiFi, która gwarantuje bezprzewodowe przesyłanie filmów czy zdjęć i może być kontrolowana przez smartfony oraz tablety, wyposażone w system iOS lub Android.http://www.cik-wisniewski.pl/kontakt klimatyzacja kobyłkaPoza tym, kamery mają slot na karty microSDHC/XC, dzięki czemu obsługują karty o łącznej pojemności do 64GB. Zintegrowane z kamerą wyjście micro HDMI pozwala na odtwarzanie zdjęć i filmów przez odbiornik telewizyjny bez użycia komputera.

Producent zadbał też o najbogatszy na rynku asortyment akcesoriów do mocowania sprzętu na różnych powierzchniach. W ofercie odnajdziemy, m.in.: uchwyt na kask wentylowany, zaczep na kask pełny, mocowanie na głowę, uchwyt na klatkę piersiową oraz przyssawki do szyb, niezawodne nawet przy prędkości 240km/h! Dodatkowo, dostępne są również: wyświetlacz bądź wypornościowa tylna ścianka, która ułatwia zlokalizowanie kamery, jeżeli ta, np. odczepi się od deski surfingowej (co i tak jest bardzo mało prawdopodobne), ponieważ będzie wznosiła się na wodzie.

Kamery Hero to doskonały sprzęt dla profesjonalnych konsumentów. Najdroższa z omawianych – GoPro Hero Black Edition już została mianowana prawdziwym triumfatorem w zestawieniu z modelami tej samej klasy i cieszy się ogromną popularnością wśród odbiorców. I nic w tym zaskakującego, ponieważ ma do dyspozycji naprawdę sporo przydatnych funkcji. Dzięki niej dostępne jest nie tylko nagrywanie w jakości 4K, lecz rejestrowanie zdjęć i filmów z szybkością trzydziestu klatek na sekundę. Kamery Hero3 to całkiem nowe spojrzenie na filmowanie i następny krok w kierunku spełniania pragnień fotografujących.