Planszówki – świetny sposób na kreatywną rozrywkę ze znajomymi

przez | 20 stycznia 2022
W czasie mamy możliwość zaobserwować swoisty renesans jeżeli chodzi o popularność planszówek. Do łaski powróciły te klasyczne, znane nam chociażby z czasów wczesnej młodości lecz również te kompletnie nowe.

praca

Autor: Mermaid Properties Sp. z o.o.
Wybór jest naprawdę ogromny i wszyscy mają szansę aby odnaleźć coś dla siebie, również pod kątem zainteresowań jak i konkretnej tematyki.
Zarówno na popularnych portalach społecznościowych tak jak i w innych miejscach w sieci powstają się zorganizowane grupy fanów takich planszówek jak choćby Prawo dżungli. Gracze wymieniają się uwagami a także chwalą się swoimi osiągnięciami oraz umawiają się na sesje z grami. Dużą zaletą gier planszowych jest z całą pewnością ich wymiar społeczny – przeważnie przy jednej grze pojawia się kilka osób.

Jeśli w opublikowanym tutaj poście nie ma intrygującej Cię informacji, to kliknij ten odsyłacz i zobacz sam inny tego typu materiał.

Jest to całkowicie inny model aniżeli równie popularne gry komputerowe, które co prawda skupiają spore rzesze graczy, jednak nie ma tutaj społecznej interakcji. Poza tym, przeróżne gry planszowe rozbudzają wyobraźnię, zwłaszcza wśród małych dzieci.

samochody

Gry planszowe stały się bardzo fajnym pomysłem na zagospodarowanie wieczoru z przyjaciółmi. Jest to również wspaniały sposób na zacieśnianie więzi w rodzinie. Doskonałym przykładem jest choćby Patchwork gra, jaka jest przeznaczona dla dwójki graczy. Jeżeli chcemy natomiast pobawić się w odrobinę większym gronie przy wyjątkowo interesującej grze, to Colt express jest trafionym wyborem.

Planszówka ta polega na zebraniu jak największego łupu z okradzionego pociągu i może w niej brać udział nawet do sześciu osób. Ciągle jedną z najbardziej popularnych gier są jednak Scrabble, jakie zdobyły serca milionów ludzi w wielu krajach na świecie.