Sezon burz – niewątpliwie idealna książka na zimne wieczory

przez | 26 kwietnia 2022
Przeważnie bywa kojarzona przede wszystkim z chłodem, deszczową pogodą i depresją. Tymczasem jesień ma również swe pozytywne strony.

Nie istnieje albowiem nic lepszego niż cisza, szybko zapadający zmrok, długie, leniwe wieczory z filiżanką gorącej czekolady albo lampką białego wina w ręku i dobrą książką na kolanach.
Tajlandia

Autor: VnGrijl
Źródło: http://www.flickr.com

Rzeczona pora roku to bez wątpienia świetny czas na to, żeby – gdy dzień będzie układał się do snu – znaleźć chwilę tylko dla siebie, zatopić się w ciekawej lekturze i uciec od codziennych zmartwień i problemów. Rodzi się jednak pytanie: jaką literaturę uznać można za „antidotum” na bolączki zwykłego życia? Dobrym wyborem będzie na pewno Sezon burz Sapkowski, twórca niniejszej powieści zabiera swojego czytelnika do niesamowitego „świata wiedźmina”, gdzie koegzystują ze sobą przedstawiciele różnorakich nacji sezon burz autorstwa Sapkowskiego. Jedne gromadzą w rękach całą władzę znajdując się „na górze” drabiny społecznej, inne z lepszym lub gorszym skutkiem muszą przystosować się do narzuconych im zasad. Główny bohater to Geralt z Rivii (zwany także niekiedy Białym Wilkiem albo Rzeźnikiem z Blaviken) łowca potworów który musi stawić czoła wielu czekającym go wyzwaniom.

Jeśli zainteresował Cię zaprezentowany problem, poznaj kluczowy link (https://www.produktypremium.com/kategoria-produktu/grille/), gdzie odnajdziesz obszerne info. Pogłęb swoją wiedzę.

Nie obędzie się oczywiście bez zapierających dech w piersiach starć.

uczeń

Autor: www.audio-luci-store.it
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrze byłoby zauważyć, iż niespełna 2 lata temu na podstawie książki zrealizowano przeszło 13-godzinne słuchowisko w którym wzięło udział 84 aktorów.