Przyszłość – ale nie do końca wiemy jak bliska

przez | 12 listopada 2022
Jeżeli ktoś jest fanem filmowej serii Mad Max to na sto procent gra borderlands zostanie z nim na dłużej. Zresztą tak jak każdej osobie, która uwielbia wyzwania. Tutaj bohaterów jest czterech, jednym z nich jesteśmy my, gramy by wygrać z wrogami. Na planecie, na której odbywa się walka ludzi z dzikimi bestiami. To właśnie ludzie dają nam zadania, które mają chronić ich przed szalonymi i groźnymi bestiami. Mamy do wyboru do walki różnego rodzaju broń. A najfajniejsze jest chyba to, że w ciągu gry, razem z następnymi etapami zyskujemy kolejne umiejętności, a co za tym idzie lepiej nam walczyć z potworami.

Zestaw kinomaniaka

Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki możliwości dołączenia do gry graczy w każdym momencie i do opuszczenia jej, możemy naprawdę dobrze się bawić, bo nie prowadzi to do straty żadnych łupów. Jeśli jednak walczymy w pojedynkę, wtedy w ciężkich momentach wspierają nas NPC-e, którym musimy dawać proste komendy i co niezmiernie istotne możemy zmieniać im broń. To nie do końca zwykła jatka, tu chodzi o to, by, ochronić ludzkie gatunek i ochronić planetę, która chciałyby przejąć bestie. Nie można, więc w trakcie gry zapominać o tym istotnym aspekcie.

Świat z ekranizacji powieści Tolkiena w grze

Ta gra to wprowadzenie nowej jakości do świata gier komputerowych. Nie da się inaczej określić tej gry niż mianem prawdziwego fenomenu. Gra śródziemie cień mordoru to akcja, która ma miejsce jeszcze przed tym, co ma miejsce w samym „Władcy Pierścieni”. Pgólnie w grze świat widzimy zza pleców postaci, tak została ustawiona kamera. Główna postać to Talion, którego rodzinę zabijają poplecznicy Saurona i który sam potem ginie w walce. Ale dzięki prastarym mocom Talion zostaje wskrzeszony, by móc zabić popleczników Saurona i samego Saurona.

W grze dowiadujemy się jak powstały słynne pierścienie.

Jeżeli przedstawiany temat nieprawdopodobnie Ci pasuje, to żeby zyskać dodatkowe informacje na to zagadnienie, pójdź dalej (https://dodatkicukiernicze.pl/pl/c/Brokaty-spozywcze/31) i wejdź tutaj.

Z czasem dochodzi do nas też, kto i z jakiego powodu wskrzesił Taliona, a każda nasza decyzja, w sensie zachowania bohatera gry mają swoje konsekwencje. Gra śródziemie cień mordoru to świetnie dopracowana fabuła. Nie ma tam przestojów akcji. Co ciekawe, każda postać ma swoje własne umiejętności. Przeciwnicy mogą domyślić się naszych następnych kroków, bo uczą się na tym, co wcześniej zauważyli. Mogą nawet nas znienawidzić lub chociaż nie przepadają za nami jakoś nas wesprzeć. Dzięki świetnej pracy grafików i ogółem osób, które maczały palce przy tworzeniu tej gry dostajemy idealnie przeniesiony świat tego, co mogliśmy ujrzeć w kinach w filmach na podstawie powieści Tolkiena.

Przez, to zanurzamy się w świat Mordoru, który pochłonie nas totalnie. Cała oprawa audiowizualna i łatwośćprostota sterowania bohaterem – upiorem, pozwala na duża radochę i ogromną satysfakcję z gry. Jeśli, więc lubimy książki Tolkiena, oglądaliśmy kilka rady serię filmów o Władcy Pierścienia, to powinniśmy spróbować swoich sił w śródziemiu Mordoru. Na pewno pozytywnie zaskoczeni. W dodatku zrozumiemy, że gry komputerowe wcale nie są czymś złym i naprawdę są świetnym sposobem na relaks po długim dniu.