Co włożyć na pierwszą randkę

przez | 4 września 2022
W co się przyodziać na randkę? – tenże dylemat z pewnością nie raz nie pozwalał ci usnąć. Przecież nie od dziś wiadomo, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Mężczyźni wszak spoglądają na damy całościowo, zatem ubiór winnaś dopracować w każdym pierwiastku. Powiadają, że to nie okrycie zdobi człowieka, niemniej jednak wszystkie doskonale wiemy, iż początkowe wrażenie jakie zrobimy na mężczyźnie, jest ogromnie istotne, i z tej przyczyny na randce chcemy wyglądać nieźle.

koszulka

Autor: Gatta
Źródło: Gatta
Całymi godzinami potrafimy zastanawiać się nad tym, jak się przyodziać na randkę, w pocie czoła plądrujemy garderoby, niezmordowanie mierzymy nieomal wszystko to, co na tę okazję się nadaje. Cel jest jeden – spowodować by mężczyzna na twój widok zaniemówił z zachwytu! Zdawać by się mogło, że to nie lada wyczyn, iż odziewanie się na wieczorne spotkanie jest procesem mozolnym, tymczasem wcale nie musi tak być. Trzeba podejść do sprawy racjonalnie – więcej opcji na tej stronie.

A oto nieco praktycznych porad, w co się ubrać na taką okazję. Ubierz się w coś, w czym będziesz czuła się swobodnie i komfortowo, co jednak nie oznacza że powinnaś założyć to, w czym chodzisz na co dzień. Najlepiej gdy będzie to jakiś przetestowany komplet, w miejsce nowo nabytej sukienki czy niewypróbowanych szpilek. Pozwól popracować jego wyobraźni i pomału odkrywaj karty. Jeżeli chcesz dać zobaczyć nogi, przyodziej krótkie spodnie, a do nich górę z subtelnym wycięciem. Jeśli natomiast uważasz, że twym największym atutem jest dekolt, zaakcentuj go, wybierając seksowne koszulki, zarazem nogi

kobieta

Autor: Trang Angels
Źródło: http://www.flickr.com

schowaj w legginsach – . Odrobina kokieterii w ubiorze jest jak najbardziej wskazana.

Zachowaj jednak powściągliwość w doborze uzupełnień jak też biżuterii. Jeden rzucający się w oczy element w zupełności wystarcza, a w miejsce wielkiej torby wybierz niewielką, praktyczną torebeczkę. Nie zapomnij o doskonale dobranej bieliźnie. Majtki za nic w świecie nie powinny odznaczać się pod odzieżą, ani również wystawać. Jeśli natomiast chodzi o topy czy biustonosz, to doskonałym wyjściem będzie biustonosz typu push-up, który doskonale uwydatni twoje niewieście atuty oraz przyda ci pewności siebie. Poprzez odzienie podkreśl swoją kobiecość i zaakcentuj to, co najpiękniejsze. Nieodzownie dobierz dobre buty. Każda dama najkorzystniej prezentować się będzie w butach na obcasie – figura wówczas wygląda smukło.