Jak możemy nabyć tańsze gry konsolowe?

przez | 26 lipca 2021
Któż nie lubi grania na konsoli? Ostatnio zauważyć nawet łatwo coraz większą ilość pań, które na przykład ze swoimi facetami całymi godzinami grają w różnego rodzaju gry. Cóż, ogromne gratulacje dla mężczyzn, którzy mają takowe kobiety – to prawdziwy skarb! Jednakowoż jeśli nawet para graczy generalnie nie posiada zbyt wielu środków finansowych na gierki, skąd sfinansować własne hobby? W końcu sytuacja finansowa przeciętnego gracza nie jest najlepsza.

Na całe szczęście gry na Xbox 360 wcale nie muszą być bardzo drogie!

konsola ouiya

Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com

Świetna informacja dla najzupełniej niepoinformowanych graczy – strzałem w dziesiątkę jest rozglądanie się za gierkami konsolowymi w takich miejscach, w których to po prostu sprzedaje się o wiele korzystniejsze cenowo gry. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest przykładowo to by rozejrzeć się za grami na konsole na różnego rodzaju aukcjach. Pewnie większość osób wie, że generalnie nie ma żadnego ryzyka, jeżeli w grę wchodzi kupowanie na aukcjach.

Oczywiście można się naciąć, ale jeśli nie podchodzimy do poszukiwania extra gierek niejako po macoszemu, zapewne nie zdołamy dostrzec żadnych problemów. To jakiś mit, że jeżeli kupimy grę na aukcji, to pewnie dostaniemy takową po długotrwałym czasie oczekiwania. A jeszcze na dodatek owa gierka będzie najzwyczajniej w świecie zarysowana. Bez przesady! Nie jest trudno o Gry na Playstation 3, choć nie rozchodzi się wyłącznie o ową konsolę, które pod definitywnie wszystkimi względami są niesamowite. To powinno cieszyć graczy z trochę biedniejszych krajów. W końcu niezależnie od pochodzenia, każdy uwielbia grać.

A zresztą nawet jeśli nie interesują nas używane gierki, i tak moglibyśmy zakupić na aukcjach, chociaż również w jakimś sklepie, dużo tańszych egzemplarzy (ja polecam takie jak tu: ). Poza tym, co pewien czas organizuje się bardzo duże wyprzedaże, przykładowo w supermarketowych koszach łatwo o sporo świetnych gier, które na całe szczęście są całkiem tanie. A więc osoba, która myśli, iż w żadnym przypadku nie można kupić sporo taniej gier konsolowych jest w bardzo dużym błędzie. No tak właśnie jest!