Biuro Podróży we Wrocławiu zaplanuje nam rajskie doznania na wyspach Filipiny. Dzięki temu będziemy posiadać niecodzienne wspomnienia.

przez | 26 lipca 2021
Jeśli wybieracie się na wakacje Filipiny, musicie wiedzieć, że przeżyjecie niesamowitą przygodę. Filipiny to roje wysp leżących w Azji Południowo – wschodniej. Od zachodu mamy morze Południowe Chińskie, a w Filipinach morze Zachodnie Filipińskie, oraz od wschodu już tylko bezkresny ocean Spokojny.

Filipiny, plaża

Autor: elaine ross baylon
Źródło: http://www.flickr.com
To zakątek niesamowitych przeżyć oraz dzikich miejsc.Grupy wysp Filipin to ponad 7200 wulkanicznych wysp, z czego ponad 2000 tysiące wysp jest jeszcze niezamieszkana. W skład wchodzi 11 dużych wysp oraz około 7000 tysięcy mniejszych. Duża część kraju to wulkaniczne góry zakryte tropikalnym lasem deszczowym, który stanowi dom dla wiele okazów zwierząt, ptaków, stworzeń morskich czy roślin.

Każdy wyszuka tu tej coś dla siebie. Jeżeli planujecie urlop na Filipinach, to dotarliście we właściwe tereny. Zaiste plaże na Filipinach są jednymi z najpiękniejszych w Azji.

Dziewicze plaże z przejrzystymi wodami to obowiązkowe miejsce do zobaczenia na wyspach filipińskich przez każdego urlopowicza. Jednak nie tylko to miejsce budzi podziw. Nurkowanie w wodach na wyspach filipińskich to kolejne przeżycie podwodne budzące zachwycenie i radość. Przede wszystkim malediwy nurkowanie w błękitnych wodach to sama przyjemność.

Niezbędny będzie Ci link do wpisu (https://www.kasprowy.pl/), który będzie posiadał dużo skrupulatnych wiadomości? Zachęcamy zatem do naszej kolejnej witryny.

Przepiękne rafy koralowe to widok trwale zapisujący się w pamięci. W otoczeniu raf koralowych pływają też różnobarwne ryby. Można także łodzią przepłynąć podziemną rzekę i spotkać interesujące wyrzeźbione przez wodę skały, sople i jaskinie. Można także spotkać nietoperze. Koniecznie trzeba również iść na małpi szlak do lasu tropikalnego, zobaczyć cudowne wodospady czy dzikie plaże. Rajski smak tropikalnych owoców zaprasza do spróbowania. Jak już będziecie na wyspach koniecznie obejrzyjcie także czekoladową górę i tereny ryżowe. Gościnni Filipińczycy pomogą w każdej potrzebie.