Funkcja telewizji

przez | 13 listopada 2022
Odkąd na świecie pojawił się genialny wynalazek telewizji, rasa ludzka oszalała na jej punkcie. Pudło telewizyjne stało się przedmiotem pożądania wszystkich ludzi na naszej planecie. Teraz telewizor jest nieodłącznym elementem naszego życia. Stał się on niezbędnym sprzętem wyposażenia dowolnego domu. Otrzymał on także zaszczytne miejsce w naszym salonie. Bardzo często rodziny decydują się na kilka odbiorników, tak by każdy domownik posiadał wolność wyboru. Znamy przecież z autopsji, jak zazwyczaj kończą się bójki o pilota.

Telewizja jest dla nas odskocznią od problemów codzienności. Uwielbiamy po męczącym dniu umościć się wygodnie na kanapie i włączyć ulubiony film. Zmęczeni całodzienną gonitwą chcemy lekkiej rozrywki, która uspokoi nasze skołatane nerwy. Artystyczne kabarety, błyskotliwe komedie, a czasami coś głębszego, dla odmiany. Ale od dłuższego czasu nad programem telewizyjnym zebrały się gradowe chmury. Ze wszystkich stron słychać oburzone głosy, które wykrzykują, że klasa programów, emitowanych w obecnej telewizji, jest na niebezpiecznie niskim poziomie. Narzekamy na płytkie i pozbawione walorów artystycznych seriale, wulgarne dowcipy i przewagę formy nad treścią. Teraz program tv jest pełen paradokumentalnych seriali, które ogłupiają ludzi. Czy zatem telewizja utraciła swoją misję?

program telewizyjny

Autor: Anthony Quintano
Źródło: http://www.flickr.com

Tak naprawdę, tak samo telewizja, jak i reszta mediów, po prostu idzie z duchem czasów i podporządkowuje się wymaganiom widzów. Jeżeli któryś serial nie posiada wystarczającej oglądalności, to zostaje wyrzucany z programu. Zatem, w pewien sposób to społeczeństwo staje się odpowiedzialne za to, co oglądamy w naszej telewizji. Pamiętajmy też, że preferencje są przeróżne. Dla miłośników kultury na wysokim poziomie są specjalne kanały, do których już wszyscy rodacy mają dostęp. Sprawdź rozkład tv na .

Taka wielorakość jest nam wyjątkowo potrzebna.

Zobacz informacje i odkryj serwis (https://mdbplayground.pl/bytom-sale-zabaw/), który zapewne Cię zafascynuje. Nie czekaj dłużej! Zrób to natychmiast! Na pewno nie będziesz żałować.

Każdy z nas przecież ma niekiedy chęć na głupi gag, który rozładuje stresującą sytuację. W naszej codzienności zbyt dużo jest powagi. Dzięki nowym propozycjom telewizji publicznej posiadamy dzisiaj wybór, z czego pragniemy się pośmiać, a nad czym popłakać.