Tag Archives: miasto

Dla wszystkich, co chcą ucieczki od aglomeracji miejskich

Masz już dość pracy w mieście, narzekasz stale na męczący hałas, na deficyt skupienia, na przerwane więzi z naturą i głowę pełną niepotrzebnych zgrzytów, wrzasków i odgłosów? Skoro tak, wszystko wskazuje na to, iż cierpisz na przypadłość „antymiastową”, a to oznacza, iż po właściwym rozeznaniu i ostatecznym postawieniu diagnozy, przydałaby Ci się mała kuracja – wyjazd za miasto.

Continue reading “Dla wszystkich, co chcą ucieczki od aglomeracji miejskich” »

Gdzie należałoby wybrać się na wakacyjny wyjazd?

Nie da się zanegować faktu, że Polska jest niesłychanie pięknym krajem. Należy pewnie przyznać, że dysponujemy wyjątkowo dużą ilością ładnych miejsc, które na nieszczęście w dalszym ciągu nie zostały przez nas znalezione. Każdy z nas bezsprzecznie przynajmniej raz w ciągu całego swojego życia wybrał się nad polskie morze czy w góry. Niemniej pomimo tego opcje naszego potencjalnego wyjazdu są zdecydowanie większe. Okazuje się bowiem, że w minionym czasie niezmiernie dużym zainteresowaniem turystów cieszy się Dolny Śląsk.

Continue reading “Gdzie należałoby wybrać się na wakacyjny wyjazd?” »

Potężne miasto to lepsze szanse, czyli Wrocław miastem szerokich perspektyw

Chyba każdy, kto przynajmniej przez jakiś czas pomieszkiwał w niewielkim mieście dokładnie zdaje sobie sprawę z tego, jak małe perspektywy jest w stanie dać takie miejsce zamieszkania. Nie ma w takich miejscach potężnych miejsc pracy, uczelni, firm szkoleniowych, a nawet kin i teatrów. Możliwości rozwojowe są oczywiście słabe. Z tego powodu przeprowadzka z Brzegu do Wrocławia wydaje się być dobrym pomysłem.

Continue reading “Potężne miasto to lepsze szanse, czyli Wrocław miastem szerokich perspektyw” »

Malezja- perfekcyjne miejsce na egzotyczną podróż. Wspaniałe atrakcje, które czekają na turystów w Malezji.

Wielu z nas marzy o wakacjach w egzotycznym kraju, gdzie można odpocząć jak również oderwać się od codziennej rutyny. Z roku na rok tego typu podróże staja się coraz popularniejsze. Szczególnie Azja cieszy się niemałym zainteresowaniem pośród klientów biur podróży. Niezwykle popularnym kierunkiem wycieczek europejskich turystów jest Malezja. Kraj ten zachwyca przyrodą a także przepięknymi widokami, jakie może ujrzeć każdy kto uda się tam w podróż.

Continue reading “Malezja- perfekcyjne miejsce na egzotyczną podróż. Wspaniałe atrakcje, które czekają na turystów w Malezji.” »