Piękne widoki, urokliwa kraina a także noclegi beskid śląski w przystępnychcenach.

Interesująca okolica, orzeźwiające powietrze, genialne widoki, zarówno latem jak i w okresie zimowym. Miejsce, gdzie czas się zatrzymuje. Udając się tam na weekend nie będziemy niczego żałowali a wręcz przeciwnie nabierzemy dobrej energii.

Tak właśnie określany jest Szczyrk. Miejscowość, która od lat przyciągała tłumy turystów. Stąd też najbardziej unowocześnionym z sektorów to branża turystyczno-wypoczynkowa. Z wyjątkowo dobrze rozwiniętą bazą noclegową – więcej o tym tutaj. Ten obszar co roku zwiedzany jest przez kilkuset podróżnych z kraju jak i zagranicy. To jedna z bardzo dobrych lokalizacji na turystycznej mapie Polski. Dla miłośników zimowych zabaw i nie tylko miejscowość oferuje ogrom atrakcji. Jednak nie zapominajmy,że najważniejszy jest także odpoczynek.

Beskidy droga w lesie

Autor: Kuba Luchtaj
Źródło: http://www.flickr.com

I tutaj nie zostaniemy rozczarowani. Niejeden wyszuka dla siebie wspaniałe miejsce na odpoczynek. Hotele, motele oraz pensjonaty szczyrk są rzetelnie przystosowane na potrzeby podróżnych – . Bardzo wysokie standardy pokoi zachęcają do czynienia rezerwacji. Do wszystkich danych miejsc rezerwację jesteśmy w stanie wykonać przy pomocy wielu witryn sieciowych danych miejscowości. W zasadzie, każde z takich miejsc ma swoją stronę, żeby jak najbardziej udogodnić życie turystom. A teraz ciut więcej na temat samych budynków oraz pokoi. Zatem większość budynków oferujących miejsca na nocleg, projektowana jest na góralski styl. Domki, hotele jak i różnego typu miejsca noclegowe przede wszystkim budowane są z drewnianych bali, co daje swoisty wygląd tymże budowlą.

nocowanie w podróży

Autor: Simon_sees
Źródło: http://www.flickr.com
W góralskim stylu przeważnie dominuje drzewo, stąd też nawet większość sprzętu domowego zrobiona jest z tego surowca. Duża część budynków, jakie oferują noclegi projektowana jest na stary podhalański wzór i znajduje się w Szczyrku. Jako, że Szczyrk położony jest w Beskidzie Śląskim, nie trudno odnaleźć w tym euroregionie pokój na nocleg – . Poszukując w przystępnych cenach oraz dostępnej lokalizacji noclegi beskid śląski zachęcają swą propozycją. W zależności od pory roku ceny najmu w znacznym stopniu się zmieniają, tymczasem zważywszy na to, iż są to miejscowości górskie to cena oczywiście w zimowym okresie jest wyższa.