Szukaj tanich przelotów, spełniaj swoje marzenia

Sporo osób marzy o dalekich podróżach. Niekiedy bardzo trudno je spełnić. Zapracowanie, brak pieniędzy i czasu to zazwyczaj główne przyczyny. Zwłaszcza przez ten ostatni, człowiek po wielu latach może zobaczyć jak wiele okazji do podróży utracił. Aby było inaczej, należy realizować swoje marzenia tu i teraz, jeśli to wykonalne!

Samolot linii lotniczych

Autor: Aero Icarus
Źródło: http://www.flickr.com

Obecnie, nawet przy braku funduszy, dalekie podróże – https://www.wakacyjnipiraci.pl/loty/promocja-lot-europa-od-199-pln-azja-od-1799-pln-ameryka-ponocna-od-1799-pln_17302 – są możliwe, a tanie bilety lotnicze nie są już tylko pragnieniem i łatwo je dostać. Dzieje się tak między innymi dlatego, że to coraz bardziej powszechny środek komunikacji, a osoby, które bały się latania, pokonują swój strach. A konkurencja w liniach lotniczych dodatkowo sprzyja niskim cenom.

Latanie za małe pieniądze

Szukanie to najłatwiejszy sposób, żeby kupić tanie bilety. Istnieją strony internetowe, na których możemy sprawdzić loty w interesujące nas miejsce i które mają porównywać oferty. Innym źródłem informacji mogą być strony internetowe linii lotniczych. Należy śledzić zmianę cen, jeśli chce się natrafić na tani lot.

Fragment samolotu z bliska

Autor: CleftClips
Źródło: http://www.flickr.com

Przechytrzyć system

Jednym z bardzo dobrych sposobów na tanie latanie to ciągła rezerwacja biletu, aż do momentu kiedy cena biletu (więcej znajdziesz tu: https://www.lot.com/bilety-lotnicze/loty-z-krakowa-do-londynu) będzie dla nas satysfakcjonująca. Na czym to dokładnie polega? Ceny na stronach internetowych mogą zmieniać się bardzo często, dlatego nawet gdy klikniemy w niską kwotę, po zarezerwowaniu płacimy więcej niż kliknęliśmy. By tego uniknąć powinno się powtarzać wybór tej kwoty kilka razy, przykładowo co 15 min.

A gdy to nie pomoże, powinno się zrobić to następnego dnia. Specjaliści twierdzą, że w dni powszednie miedzy godziną ósma a osiemnastą można nabyć najtańsze bilety. Łatwo natrafić wtedy na promocję, ponieważ dużo osób jest w pacy. A wiec zaopatrz się w dużo cierpliwości i lataj tanio gdzie tylko chcesz!