Tag Archives: stal

Taśmy, uszczelki i płytki – a więc, co posiada pierwszy do drugiego + “ten trzeci”

Zainteresował Cię tytuł felietonu? Więc go odczytaj! Parę słów o taśmach szklanych, uszczelkach PTFE oraz “tym trzecim” a więc płyty uszczelkarskie
taśmy szklane – to nic innego jak tasiemka pleciona z włókna szklanej, która jest stworzona konkretnie do separacji przedmiotów narażonych na dość wysoką temperaturę, termoizolacji instalacji parowych (wysokotemperaturowych także), a również izolacji węży, kabli a także przewodów.

Continue reading “Taśmy, uszczelki i płytki – a więc, co posiada pierwszy do drugiego + “ten trzeci”” »

Jakie są najbardziej skuteczne metody kontrolowania prędkości obrotowej silników elektrycznych.

Elektryczne Silniki używane są w bardzo wielu przemysłowych i domowych urządzeniach. Występują w niezliczonej wprost ilości odmian, od malutkich, które mają rozmiar kilku milimetrów aż po wielkie, ważące kilkaset kilogramów i napędzające równie potężne urządzenia i maszyny.

Continue reading “Jakie są najbardziej skuteczne metody kontrolowania prędkości obrotowej silników elektrycznych.” »

W sytuacji, jeśli planujesz zagospodarować obiekt przemysłowy, powinieneś pomyśleć nad kupnem właściwych materiałów

Organizacja zakładu przemysłowego to nie taka prosta rzecz. W takim miejscu trzeba naprawdę zadbać o odpowiednie warunki, ponieważ miewają one wpływ na bezpieczeństwo zgromadzonych w budynku ludzi.

Continue reading “W sytuacji, jeśli planujesz zagospodarować obiekt przemysłowy, powinieneś pomyśleć nad kupnem właściwych materiałów” »

1 2