Tag Archives: wyjazd

Czy jesteśmy w stanie zarabiać na blogach podróżniczych? Czy jest to realne? Co najlepiej o tym wiedzieć?

Podróżowanie staje się sposobem na życie dla wielu z nas. To co jeszcze niedawno wydawało się dosyć dziwaczne, a nawet niemożliwe do zrealizowania, aktualnie z pełną mocą wprowadzają w życie niektóre osoby. Podróżują wszędzie, w takie miejsca gdzie bardzo trudno sobie wyobrazić, że możemy się dostać. Kiedyś nie było to takie oczywiste, więc śledziliśmy różnorakich podróżników, jacy mieli swoje programy w tv. Obecnie liczne podróżnicze blogi potwierdzają, iż każdy jest w stanie próbować swoich sił.

Continue reading “Czy jesteśmy w stanie zarabiać na blogach podróżniczych? Czy jest to realne? Co najlepiej o tym wiedzieć?” »

Podróż do Chorwacji

Każdy z nas marzy o jakiejś wspaniałej wycieczce. Nikt nie chce przez dwanaście miesięcy jedynie chodzić do pracy i wracać do mieszkania. To dla nas za mało. Chcemy się rozerwać i to nie jedynie idąc potańczyć do któregoś z modnych klubów. Potrzeba totalnej zmiany miejsca. Dlatego kuszące są dla nas oferty biur podróży, gdzie dostrzegamy hasła: Chorwacja wycieczki. Tych ludzi, którzy byli już w Chorwacji nie trzeba namawiać. Każdy dobrze wie, że wyjazd do Chorwacji to świetna sprawa.

Continue reading “Podróż do Chorwacji” »

Szukając pomysłu na wczasy w naszym kraju warto pomyśleć o takich miastach jak Szczawnica

Okres wakacji jest jednym z przyjemniejszych w roku w następstwie czego warto pomyśleć o wczasach w ładnym miejscu. Po napiętym roku pracy dobry wypoczynek jest czymś, czego niezmiernie potrzebujemy, a wyjazd z bliskimi jest świetną formą relaksu.

Continue reading “Szukając pomysłu na wczasy w naszym kraju warto pomyśleć o takich miastach jak Szczawnica” »

1 2 3